Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 listopada 2018
  • wyświetleń: 3886

Nowy chodnik na os. Daszyńskiego służy... kierowcom do parkowania

Wzdłuż ulicy Konopnickiej na osiedlu Daszyńskiego w Pszczynie powstał nowy chodnik. Problem w tym, że choć wykonany został z myślą o pieszych, to w pierwszych dniach "służy" kierowcom, którzy parkują na nim swoje samochody.

Chodnik, Konopnicka, Daszyńskiego
Nowy chodnik na os. Daszyńskiego służy... kierowcom do parkowania. · fot.


Od kilku dni mieszkańcy osiedla Daszyńskiego oraz dzieci, uczęszczające do zlokalizowanych tutaj szkół, mogą korzystać z nowego chodnika. Celem budowy ponad 300-metrowego odcinka było przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa.

Chodnik, Konopnicka, Daszyńskiego
Nowy chodnik na os. Daszyńskiego służy... kierowcom do parkowania. · fot.


Tymczasem - o czym informują nas czytelnicy - chodnik przywłaszczają sobie kierowcy, którzy zajmują jego część, parkując samochody. W nadesłanych do nas wiadomościach pojawiły się także pytania jak długo nowy chodnik wytrzyma takie obciążenia i czy jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego fragmentu ścieżki w stronę szkoły, nie będzie konieczna naprawa odcinka oddanego przed kilkoma dniami do użytku.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA