Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 listopada 2018
  • 14 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2038

Suszec: konferencja o kołach łowieckich i środowisku

W czwartek, 22 listopada odbyła się w Suszcu koło Pszczyny II Konferencja Łowiecka - "Miejsce i zadania kół łowieckich w zarządzaniu środowiskiem przyrodniczym".

Konferencja o kołach łowieckich i środowisku - 22.11.2018 · fot.


Do pięknej sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, na zaproszenie organizatorów przybyło ponad 150 osób. W obradach licznie wzięli udział przedstawiciele środowiska rolników, w tym przedstawiciele samorządu rolniczego oraz pracownicy Ośrodków Doradztwa Rolniczego, leśnicy, z dyrektorem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach, samorządowcy wszystkich szczebli, przedstawiciele środowiska weterynarzy, myśliwi z kół okręgu katowickiego i okręgu bielskiego oraz wielu innych, zawodowo czy emocjonalnie związanych z tematyką konferencji.

Przedstawione w czasie konferencji referaty, dotykające różnych, a przy tym bardzo aktualnych i ciekawych, zagadnień związanych z zarządzaniem środowiskiem przyrodniczym spotkały się dużym zainteresowaniem uczestników. Zebrane w czasie konferencji oraz po jej zakończeniu opinie potwierdziły potrzebę takich spotkań w przyszłości. Założone przez organizatorów cele zostały więc osiągnięte.

Spotkanie, gromadzące tak licznych uczestników z terenu omal całego województwa śląskiego, było doskonałą okazją do zaprezentowania informacji promocyjnych: Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Starostwa Powiatowego w Pszczynie, RDLP w Katowicach w zakresie promocji dziczyzny.

Oprawę muzyczną zapewnili sygnaliści z Reprezentacyjnego Zespołu Sygnalistów Myśliwskich RDLP w Katowicach.

Zbigniew Ciemniewski

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA