Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 listopada 2018
  • 17 listopada 2018
  • wyświetleń: 14159

Pszczynianka zaskoczyła znajomością utworów w "Jaka to melodia?"

W minionych dniach w programie "Jaka to melodia?" emitowanym na antenie TVP 1 można było zobaczyć pochodzącą z Pszczyny Roksanę Jantos. Mieszkanka naszego miasta zaskoczyła znajomością utworów zarówno prowadzącego - Norberta Dudziuka, znanego jako Norbi, jak i widzów przed telewizorami.

Pierwszy odcinek z udziałem pszczynianki został wyemitowany 12 listopada. Prowadzący program przedstawił Roksanę Jantos jako "pracownika administracji o łagodnej duszy". Mieszkanka Pszczyny we wszystkich rundach pokonała swoich przeciwników, dzięki czemu dotarła do finału. Tam - w regulaminowym czasie 30 sekund - rozpoznała wszystkie utwory i wygrała główną nagrodę. Na jej koncie zapisano kwotę 13290 zł.Następnego dnia Roksana ponownie wykazała się ogromną wiedzą muzyczną. Po trzech rundach na swoim koncie zgromadziła 1200 zł. W rundzie finałowej pszczynianka prawidłowo odgadła 7 tytułów piosenek i zakończyła odcinek z kwotą 12950 zł.Trzecia odsłona programu z udziałem mieszkanki Pszczyny miała miejsce 14 listopada. Również w tym przypadku Roksana pokonała rywali i znalazła się w finale. Niestety, tym razem pszczynianka nie rozpoznała jednego tytułu i nie wygrała głównej nagrody.W sumie, po trzech odcinkach Roksana Jantos na swoim koncie zgromadziła 28930 zł. Gratulujemy i życzymy powodzenia w wielkim finale miesiąca!

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA