Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 listopada 2018
  • wyświetleń: 6448

Policja sprawdza okoliczności wypadku 40-letniego motocyklisty

W niedzielę doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 40-latek doznał poważnych obrażeń ciała. Policjanci wyjaśniają jaki był dokładny przebieg zdarzenia drogowego i czy kierowca spożywał wcześniej alkohol.

Mundurowi zostali wezwani przez lekarza, który udzielał 40-latkowi pomocy. Jak mówią policjanci, nie dał on wiary temu, co opowiedział mu pacjent. Funkcjonariusze mają za zadanie sprawdzić wiarygodność opowiadania motocyklisty i wyjaśnić, w jakich okolicznościach został ranny, a głównie, w jakich znalazł się w przydrożnym rowie, a następnie w szpitalu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w niedzielę mężczyzna został przywieziony przez rodzinę do szpitala. Hospitalizacja okazała się niezbędna po tym, jak wjechał na motocyklu kuzyna do przydrożnego rowu. Dotychczas policjanci ustalili, że 40-latek przyjechał na Śląsk z wizytą. Chciał spotkać się z najbliższymi z Ćwiklic.

- Przypuszczalnie powitanie nie zakończyło się jedynie na uściskach dłoni, ponieważ stan, w którym znajdował się podczas badania, wymagał dodatkowego pobrania krwi celem zbadania w niej zawartości alkoholu - informuje pszczyńska komenda.

Przejażdżka kosztowała 40-latka utratę na pewien czas zdrowia. Podejrzewano bowiem u niego złamanie podstawy czaszki.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA