Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 listopada 2018
  • wyświetleń: 2802

[ZDJĘCIA] W Woli powstała Otwarta Strefa Aktywności

W Woli przy ulicy Pszczyńskiej powstała siłownia plenerowa i strefa relaksu, wyposażona między innymi w ławki, plenerowe urządzenia do gier. Zagospodarowana została także zieleń.

W Woli powstała Otwarta Strefa Aktywności - 11.2018 · fot.


Siłownię wykonała firma Herkules z Chrzanowa. Natomiast koszt inwestycji wyniósł 47.613,30 zł. Złożony przez gminę Miedźna wniosek dotyczący budowy Otwartych Stref Aktywności, uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Na ten cel gmina Miedźna otrzymała 25.000 zł dotacji.

Otwarte Strefy Aktywności są ogólnodostępnymi plenerowymi miejscami sportu, rekreacji i odpoczynku. Miejsca te będą sprzyjać integracji społecznej i skierowane będą do różnych grup wiekowych. O dofinansowanie z rządowego programu budowy Otwartych Stref Aktywności mogły ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego, podmioty posiadające osobowość prawną, np. stowarzyszenia, fundacje czy spółdzielnie mieszkaniowe.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA