Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 listopada 2018
  • 25 listopada 2018
  • wyświetleń: 2193

15. Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa"

Za nami:

W ten weekend Pszczyńskie Towarzystwo Muzyczne "Con fuoco" zaprasza do pszczyńskich kościołów na organizowany już po raz 15. Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa".

XIV Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" - muzyka chóralna epoki baroku w wykonaniu Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego "Con Fuoco"- 18.11.2017 r.
XIV Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" - muzyka chóralna epoki baroku w wykonaniu Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego "Con Fuoco"- 18.11.2017 r. · fot.


W piątkowy wieczór w kościele ewangelickim posłuchamy muzyki kameralnej epoki baroku w wykonaniu "Extempore Ensemble" i Dawida Biwo.

W sobotę 24 listopada o 19.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. zabrzmią skrzypce i organy, na których zagrają Natalia Koliada i Mirosław Lachowski.

Festiwal zakończy koncert Chóru Kameralnego "Animato" z Pawłowic, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 16.00 w kościele pw. Wszystkich Świętych.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA