Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1758

Tydzień promocji w salonie sukien ślubnych Piast w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

W dniach 4-8 grudnia 2018 salon sukien ślubnych Piast zaprasza na "Tydzień z Afrodytą", dzięki któremu przyszłe Panny Młode mogą zapoznać się z ofertą sukien marki Afrodyta.

W tym czasie w salonie gościć będzie ponad 20 najpiękniejszych modeli sukien z kolekcji Elope 2019 tego producenta. Dla Klientek, które podczas tego tygodnia zdecydują się na zakup swojej wymarzonej sukni, salon przygotował rabat w wysokości 10%.

Dla Pań, które chcą przeznaczyć mniejszy budżet na suknię ślubną proponujemy zakup gotowej sukni ślubnej ekspozycyjnej z "manekina" w cenach obniżonych nawet o 50%.


Salon sukien ślubnych Piast - Pszczyna, ul. Piastowska 8


Salon Piast oferuje przyszłym Pannom Młodym suknie znanych i cenionych na polskim rynku jak i zagranicą producentów - m.in. Margarett, Annais, Amy Love, Dominiss oraz wcześniej wspomnianej Afrodyty. Na miejscu salon posiada ponad 130 modeli sukien gotowych do mierzenia, trafiających w różne gusta, a przy tym w niskich cenach. Od lat przyjeżdżają tu kupować suknie Klientki z całego Śląska, Małopolski i z zagranicy.

Suknie ślubne są szyte na miarę, z uwzględnieniem indywidualnych życzeń Klientki - zmiany ozdób, fasonu czy rodzaju tkaniny. Jeśli Klientka nie znajdzie wśród sukien w salonie tej wymarzonej salon oferuje możliwość uszycia sukni według jej indywidualnego projektu.

Przypominamy, że w naszym salonie można zakupić wszystkie inne niezbędne ślubne dodatki, oferujemy szeroki wybór butów, biżuterii, bielizny czy okryć. Mając wszystko w jednym miejscu panna młoda może zobaczyć całościowo swój ostateczny wygląd na ten jedyny dzień.

Podjęcie decyzji co do wyboru sukni jest często trudne i stresujące, dlatego w trosce aby każda Klientka została należycie obsłużona, bez pośpiechu i z poszanowaniem Waszego czasu, zachęcamy, aby wcześniej umówić wizytę telefonicznie.

Salon sukien ślubnych Piast


Salon sukien ślubnych Piast
Pszczyna ul. Piastowska 8 (I piętro)
tel. 781-461-652
www.sukniepiast.pl