Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 listopada 2018
  • wyświetleń: 1787

Ruszają prace w budynku przy ulicy Poprzecznej w Woli

Budynek przy ulicy Poprzecznej 1 w Woli zostanie dostosowany do przepisów przeciwpożarowych.

podpisanie umowy
Podpisano umowę na wykonanie roboty budowlane w budynku przy ul. Poprzecznej w Woli. · fot.


W budynku ZLZ (dawny Zakład Lecznictwa Zamkniętego) przy ul. Poprzecznej 1 w Woli mieści się m.in. powiatowy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, część pomieszczeń wynajmowanych jest innym podmiotom.

- Musimy wykonać te prace, żeby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników i dostosować obiekt do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. Roboty budowlane będą prowadzone w czynnym obiekcie, zobowiązaliśmy więc wykonawcę o tego, żeby ograniczył do minimum utrudnienia w normalnym funkcjonowaniu placówki - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Zadanie za ponad 870 tys. zł wykona wyłoniona w przetargu pszczyńska firma ITEO Technology Sp. z o.o. Prace będą polegać na montażu systemu oddymiania klatek schodowych, wyminie stolarki okiennej i drzwiowej na aluminiową, wydzieleniu stref przeciwpożarowych w obiekcie, demontażu i montażu nowego systemu instalacji hydrantowej, wykonaniu drogi pożarowej czy oświetlenia ewakuacyjnego. Roboty powinny zakończyć się w kwietniu 2019 r.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA