Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1203

Ulica Wyzwolenia w Pawłowicach ciągle zamknięta

Powiatowy Zarząd Dróg po raz kolejny przedłużył termin zakończenia robót na ul. Wyzwolenia w Pawłowicach.

Wyzwolenia, Pawłowice
Ul. Wyzwolenia ciągle zamknięta · fot.


Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg PZD w Pszczynie, zakończenie robót związanych z przebudową przepustu na potoku Pawłówka w ciągu ul. Wyzwolenia w Pawłowicach planowane jest dopiero na 24 grudnia 2018 r. To kolejne wydłużenie terminu zakończenia tych prac. Zadanie, finansowane przez JSW "KWK Pniówek" w ramach naprawy szkód górniczych, realizuje powiat.

Od początku inwestycja napotyka na utrudnienia: niezgodności pomiędzy projektem, a rzeczywistym stanem terenu jeżeli chodzi o pomiary geodezyjne spowodowane wpływami szkód górniczych, konieczność poniesienia dodatkowych nakładów finansowych, czy natrafienie na niewybuchy z II wojny światowej.

W rejonie przepustu droga ciągle jest zamknięta, a kierowcy - głównie mieszkańcy ul. Wyzwolenia, aby dostać się do Pawłowic, korzystają z ul. Zapłocie albo jadą aż na ul. Pszczyńską do Warszowic. Początkowy termin zakończenia prac zaplanowany na koniec września został wydłużony do końca grudnia.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA