Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3613

[ZDJĘCIA] Rozbudowano plac zabaw w Goczałkowicach

W Goczałkowicach-Zdroju, w okolicach szkoły podstawowej wyremontowano i rozbudowano istniejący plac zabaw.

Nowy plac zabaw w Goczałkowicach-Zdroju - 11.2018 · fot.


Prace pod nazwą "Stworzenie niekomercyjnego miejsca aktywnego wypoczynku i rekreacji z edukacyjnym placem zabaw" polegały na rozbudowie placu zabaw i obejmowały także: remont istniejącej nawierzchni chodnika zlokalizowanego w strefie zachodniej terenu, remont nawierzchni istniejącego placu zabaw, rozbudowę placu zabaw o kolejne urządzenia edukacyjno-rekreacyjne, ławki i kosze na śmieci, wykonanie oświetlenie oraz monitoring placu zabaw, a także budowę chodników pieszych w strefie placu zabaw.

Istniejący plac zabaw rozbudowano o urządzenia i elementy: bujaki, walec wąski, ławki, tunel z lin, zestaw zabawowy Szynobus, zestaw zabawowy Linarium+Zjeżdżalnia oraz o drążki do podciągania, zestaw sprawnościowy, stół pingpongowy, ścieżkę sprawnościową dla dzieci, tablicę do rysowania, a także huśtawkę ważka elipsa podwójna i kosze na śmieci.

Wykonawcą robót była F.U.H. M&S Bruk Michał Szczygieł, Szymon Zieleźnik S.C. z Goczałkowic-Zdroju.
Inwestycja została zrealizowana z udziałem środków Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020, Poddziałanie 19.2, Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Całkowity koszt wykonania zadania wynosił 559.170,30 zł brutto (kwota dofinansowania wynosi 120.909,00 złotych).

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA