Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1333

Drugie spotkanie w ramach Partnerskiej Inicjatywy Miast

W listopadzie w Urzędzie Miejskim w Pszczynie miało miejsce drugie spotkanie Lokalnego Partnerstwa (w ramach Partnerskiej Inicjatywy Miast pod patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju).

Partnerska Inicjatywa Miast
Drugie spotkanie Lokalnego Partnerstwa w ramach Partnerskiej Inicjatywy Miast · fot.


Lokalne Partnerstwo w Pszczynie tworzą osoby związane m.in. z: samorządem, oświatą, lokalnymi organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi, mediami. Partnerstwo podjęło się identyfikacji głównych problemów i kwestii kluczowych związanych z ochroną jakości powietrza na terenie gminy Pszczyna.

Na spotkaniu dyskutowano nad działaniami i przedsięwzięciami dotyczącymi szeroko pojętego transportu niskoemisyjnego, edukacji ekologicznej oraz programu ograniczenia niskiej emisji.

Powyższe znajdzie odzwierciedlenie w dokumencie strategicznym, tzw. Miejskiej Inicjatywie Działań - opisuje on ścieżkę dojścia do rozwiązania wybranego problemu na poziomie lokalnym w mieście oraz zawiera propozycje konkretnych rozwiązań i projektów.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA