Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 grudnia 2018
  • wyświetleń: 497

Nowy samochód na kredyt - jak szukać oszczędności kupując auto?

Materiał partnera:

Chcąc zakupić nowy samochód na kredyt, większość klientów skupia się na kosztach związanych z samą spłatą rat i szuka sposobów na ich ograniczenie. Istnieją jednak inne drogi do zyskania oszczędności na nowy samochód. Dowiedz się więcej o tym, jak sfinansować nowy samochód na kredyt!

silnet


Nowy samochód na kredyt z niskimi ratami - na drodze ku oszczędnościomKlienci coraz częściej szukają nowych sposobów na finansowanie samochodów. Na drodze ku oszczędnościom mogą oni wybrać opcję kredytowania, która przypomina ofertę abonamentową. Wybierając nowy samochód na kredyt, warto sprawdzić nie tylko wysokość rat zobowiązania. Równie istotne dla domowego budżetu mogą okazać się nowoczesne systemy sprawiające, że pojazd zużywa mniej paliwa niż dotychczas użytkowany samochód. To zaś może stanowić konkretną oszczędność, która choć nie zmniejszy wysokości miesięcznej raty kredytu samochodowego, to sprawi, że będzie ona łatwiejsza do spłacenia, bo koszty eksploatacji auta będą mniej obciążały budżet.

Jak nie przepłacać? Poznaj możliwości nowoczesnego kredytu samochodowego!Tak też funkcjonuje SEAT Kredyt Moc Niskich Rat w ramach programu SEAT Financial Services. W tym kredycie płaci się bowiem za użytkowanie auta. To znaczy, że w miesięcznych ratach klient płaci za utratę wartości samochodu, jaka następuje na skutek użytkowania go. Wielkość tej kwoty zależna jest od:

  • ceny pojazdu,
  • długości trwania kredytu samochodowego,
  • wysokości wkładu własnego,
  • liczby kilometrów przejechanych autem w ciągu roku.


Ile w praktyce to kosztuje? Sprawdź kredyt na nowy samochódSEAT Ibiza z silnikiem o pojemności 1.0 l TSI o mocy 115 KM z automatyczną 7-biegową skrzynią DSG, w wersji wyposażenia Style kosztuje 65700 zł brutto. Przykładowa (jedna z wielu możliwych do uzyskania) miesięczna rata za to auto może wynieść 627 zł. Taki koszt jest efektem następujących kryteriów zawartych w kredycie na nowy samochód:

  • liczba rat - 48,
  • wysokość wkładu własnego - 30 proc.
  • roczny limit przebiegu - 20 tys. km.


Auto, które samo oszczędza