Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 grudnia 2018
  • 6 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4224

Foto-dnia: na pszczyńskim rynku stoi już 10-metrowa choinka

W Pszczynie można już poczuć klimat Bożego Narodzenia. Jak co roku początkiem grudnia na pszczyńskich ulicach rozbłysły świąteczne iluminacje. Z kolei w środę wieczorem na rynku pojawiła się ekipa montująca choinkę. Świąteczne drzewko było gotowe na czas przybycia św. Mikołaja.

na pszczyńskim rynku stoi już choinka
Na pszczyńskim rynku stoi już choinka - 6.12.2018 · fot.


Blisko 10-metrowa choinka to najbardziej rozpoznawalny element świąteczny w Pszczynie. Warto jednak zauważyć, że nie jest to jedyna atrakcja symbolizująca święta Bożego Narodzenia. Od 14 grudnia w centrum miasta będzie można podziwiać iluminacje na elewacjach i dachach kamienic oraz zrobić zakupy na specjalnym jarmarku. Chętni będą mogli także zaśpiewać kolędy i świąteczne piosenki wspólnie z zaproszonymi artystami.

W tym grudniowym czasie nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą mogły bowiem podziwiać szopkę z żywymi zwierzętami, a także skorzystać z karuzeli. Ponadto od kilku dni można się ślizgać na rozłożonym na płycie rynku lodowisku.

Szczegółowy program Jarmarku Świątecznego w Pszczynie znajdziecie TUTAJ.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA