Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3081

Małżeństwa z Kobióra świętowały złote i diamentowe gody

W listopadzie w domu przyjęć okolicznościowych "Pod Zegarem" odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie jubilatom z Kobióra.

Małżeństwa z Kobióra świętowały złote i diamentowe
Małżeństwa z Kobióra świętowały złote i diamentowe gody - 11.2018 · fot.


Jubilatów przywitała Agnieszka Błąkała, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Podziękowania i gratulacje złożyli również wójt Gminy Eugeniusz Lubański oraz ksiądz proboszcz Damian Suszka. W tym roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli "Złote Gody" obchodzili Państwo: Aniela i Ludwik Gzikowie, Aleksandra i Andrzej Kloskowie, Stefania i Józef Malcharkowie, Łucja i Joachim Rygułowie, Łucja i Henryk Smolinowie, Stefania i Józef Tużnikowie.

Diamentowe Gody, a więc 60-lecie pożycia małżeńskiego świętowali Państwo: Zofia i Stanisław Gaszczykowie, Anna i Józef Jastrzembscy, a także państwo Elfryda i Stanisław Jarominowie.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wójt wręczył jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Następnie zaproszono wszystkich gości na uroczysty obiad i jubileuszowy tort.

BM / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA