Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 grudnia 2018
  • wyświetleń: 826

Fines: pożyczki, kredyty, leasing - bez zbędnej gimnastyki

Artykuł sponsorowany:

Jeśli zastanawiają się Państwo czy warto sprawdzić ofertę w nowym punkcie kredytowym to odpowiedź jest prosta, warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu i marce, która działa w całej Polsce. Tutaj nie ma przypadkowej oferty, wszystkie produkty są sprawdzone i cieszą się zadowoleniem wielu klientów.

Fines


Na początku chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim klientom, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem i odwiedzili naszą placówkę w Pszczynie.

Zapraszamy również i Ciebie do naszej placówki w Pszczynie przy ul. Bogedaina 5 (kamienica przy rondzie obok sądu). Jesteśmy jedyną w mieście autoryzowaną agencją kredytową Fines Operator Bankowy.

Posiadamy bogatą ofertę ponad 7 banków oraz ponad 30 sprawdzonych firm pożyczkowych, w której dostępne są pożyczki, kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, samochodowe, w swojej ofercie posiadamy także ponadkonkurencyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą i rolniczą, bowiem już od pierwszego dnia klient może wnioskować u Nas o pożyczkę na uproszczonych zasadach.

W ofercie Pszczyńskiego oddziału Fines znajdują się także produkty dla osób z zajęciami komorniczymi, a także dla osób mających problem z otrzymaniem kredytu w swoim banku z powodu braku historii kredytowej. Jest to oferta skierowana w szczególności dla ludzi młodych i klientów którzy nigdy nie korzystali z pożyczek.

fines


Co ważne, agencja Fines akceptuje zasiłki 500+ (jako jedyny dochód), zasiłki macierzyńskie, rehabilitacyjne, opiekuńcze, alimenty oraz zasiłki z MOPS. Ofertę otrzyma także osoba pracująca w domu (oczywiście wszystko na oświadczenie o dochodach!). Klient może cieszyć się gotówką jeszcze w tym samym dniu w którym składa wniosek o pożyczkę, a do wypłaty kredytu ma dostępne dwie opcje -wypłatę czekiem lub przelewem na konto! Wszystko w zależności od preferencji klienta. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient był usatysfakcjonowany i chętnie do nas wracał - mówi doradca Dorota Polak -wieloletni doradca kredytowy. Fines Operator Bankowy działa na rynku pośrednictwa finansowego już od 2005 roku. Jest największym, niezależnym operatorem bankowym w Polsce. Posiada posiada ponad 330 autoryzowanym placówek .

Korzystając z okazji chcielibyśmy wszystkim bez wyjątku złożyć świąteczne życzenia:
Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

Fines


Agencja Fines czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00-17:00 ,dla potrzeb klienta godziny możemy dopasować do klienta .

Fines Operator Bankowy
Fines Operator Bankowy - Pszczyna, ul. Bogedaina 5/2


---
Fines Operator Bankowy
Pszczyna ul.Bogedaina 5(kamienica przy rondzie obok sądu )
tel. 504 970 369
email pszczyna@operatorbankowy.pl
www.fines.pl