Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4475

Swarovski - biżuteria idealna pod choinkę

Artykuł sponsorowany:

Grudzień to czas nieustannych dylematów, co kupić najbliższym na świąteczny prezent. Pozornie może się wydawać, że z prezentami dla kobiet jest łatwiej, ponieważ można wybierać z prostego zestawu: perfumy, kosmetyki, biżuteria. Szczególnie ta ostatnia wywołuje uroczy uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. W sklepie pojawia się jednak dylemat: jaka powinna być ta idealna biżuteria? Już sam tylko Swarovski oferuje niezliczoną ilość uroczych kompletów.

Linkhouse


1. Sprawdź ulubioną biżuterię kobiety.
2. Zwróć uwagę na rodzaj kamieni.
3. Nie zapomnij sprawdzić rozmiaru pierścionka.

Swarovski radzi: wczuj się w gust kobiety


Mężczyźni w sklepie z biżuterią nie zawsze czują się komfortowo. Przeraża ich ilość modeli biżuterii, kształtów, materiałów, możliwych kombinacji. Swarovski sklep dla swoich klientów ma więc jedną radę. Trzeba pobawić się w detektywa. Warto zajrzeć do pudełka z biżuterią najbliższej kobiety. Dość szybko można tam znaleźć odpowiedź, czy nosi ona bransoletki czy raczej stawia na oryginalne naszyjniki. Być może posiada niezliczoną ilość kolczyków. Warto sugerować się tą zawartością. Jeśli w pudełeczku nie ma bransoletek, to nawet najpiękniejsza z nich nie zrobi na kobiecie odpowiedniego wrażenia, bo... ona bransoletek po prostu nie nosi. Podobnie jest w kamieniami. Są fanki cyrkonii, nieco droższych kamieni, ale być może ta, która ma zostać obdarowana nosi przede wszystkim perły i kolejny komplet z nimi w roli głównej będzie najlepszym gwiazdkowym prezentem. 

Swarovski - zainspiruj się


Dla wszystkich tych, którzy chcieliby kupić wymarzona biżuterię dla bliskich im kobiet, zupełnie jednak nie wiedzą, jak odnaleźć się w tym świecie, gorąco należy polecić strony w polecanymi prezentami. Spora część jubilerów na swoich stronach ma taką kategorię. Na przykład Swarovski prezenty to podstrona, na której znaleźć można najchętniej kupowane przez innych kolczyki, naszyjniki lub bransoletki. Z tego ograniczonego już nieco zbioru nieco łatwiej wybrać konkretny model. Warto jednak w dużej mierze kierować się własną intuicją, a przede wszystkim myśleć o kobiecie, która ma ten prezent znaleźć pod choinką.

Pierścionki i bransoletki - nie zapomnij sprawdzić rozmiaru


O ile w przypadku naszyjnika to nieco mniejszy problem, o tyle nieznajomość rozmiaru pierścionków, jakie nosi kobieta, może zrujnować cały zakupowy plan. Zanim rozpoczną się poszukiwania warto sprawdzić pierścionek: w jego wewnętrznej stronie powinien być wygrawerowany rozmiar. Jeśli tak nie jest, wystarczy zmierzyć, jego średnicę. W takim przypadku wystarczy sprawdzić w internecie przełożenie tej średnicy na typową rozmiarówkę (9-21), jaką stosuje na przykład Swarovski