Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 grudnia 2018
  • 27 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1868

Kobiór: mieszkańcy mogą zaproponować nazwy dla dwóch ulic

Gmina Kobiór zachęca mieszkańców do wysyłania propozycji nazw dla dwóch ulic. Swoje sugestie zainteresowani mogą zgłaszać do 11 stycznia.

W roku bieżącym gmina przejęła drogę łączącą ulice Plichtowicką z Olszewskiego w Kobiórze. W związku z rozpoczęciem budowy kilku budynków mieszkalnych przy tej drodze zaszła pilna potrzeba zaliczenia jej do kategorii dróg gminnych oraz nadania jej nazwy zaczynającej się na literę "P". Urząd Gminy podał przykładowo do wyboru przez mieszkańców i właścicieli posesji przyległych do tej drogi kilka propozycji: Piękna, Polna, Poranna, Przyjazna.

Ponadto odcinkowi drogi łączącej ul. Kwiatową z ul. Rodzinną (pomiędzy cmentarzem i kościołem) urząd proponuje nadać nazwę rozpoczynającą się na literę "K", np. ul. Kościelna.

Instytucja oczekuje na stanowiska w tej sprawie drogą elektroniczną na adres e-mail: gmina@kobior.pl lub pisemnie na adres Urzędu Gminy Kobiór, 43-210 Kobiór, ul. Kobiórska 5 w terminie do 11 stycznia 2019 r. Jeżeli do tego czasu mieszkańcy nie zajmą stanowiska w tej sprawie, wyboru nazwy dokonają radni.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA