Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2454

Singiel zespołu Dream Atlas w notowaniu Turbotopu Antyradia

"Preacher", pierwszy z singli promujących debiutancką płytę pszczyńskiego zespołu Dream Atlas, znalazł się w pierwszej dwudziestce ogólnopolskiego notowania Turbotop Antyradia!

Dream Atlas


O pozycji utworu na liście decydują głosy słuchaczy. Od wtorku do piątku, o godzinie 20.00, odbywa się audycja Turbotop, w której aktualizowana jest lista najbardziej lubianych utworów słuchaczy. Głosować można codziennie, z każdego urządzenia.

Zespół gorąco prosi o Wasze wsparcie i głosy. Jeżeli możecie - zagłosujcie i udostępnijcie! Niech "Preacher" idzie w świat! Utwór jest dostępny w serwisach streamingowych z muzyką takich jaki Spotify, Apple Music, Google Play Music itp.

Link do głosowania (Czwartek 20 XII): www.antyradio.pl/Radio/Turbo-Top/Turbo-Top-notowanie-1310

Post z facebooka z aktualnym linkiem (Link do głosowania zmienia się wraz z każdym kolejnym notowaniem): www.facebook.com/dreamatlas/posts/1114621088694054

Link do utworu w serwisie Spotify: open.spotify.com/album/5ai5h4MALNfqHMshrv5t0M

Dream Atlas to zespół grający rocka, założony z początkiem 2016 roku w Pszczynie. Do najważniejszych wydarzeń w historii zespołu należy zaliczyć zdobycie I miejsca oraz nagrody publiczności na Żubrowisku 2016, zwycięstwo w IX Antyfeście Antyradia 2017, koncert na Rock For People 2017, koncert w Teatrze Śląskim, koncert na Gali Płyty Rocku Antyradia 2017 w warszawskiej Stodole, a także koncert na Pol’and’Rock Festival 2018 r.

Dotychczas zespół ma na koncie jedno wydawnictwo - EP "Butterflies" z 2017 r. W lutym 2018 r. zespół przystąpił do nagrań swojej pierwszej płyty w legendarnym Izabelin Studio, która obecnie znajduje się w fazie produkcyjnej.

Dream Atlas możecie usłyszeć już 28 grudnia, kiedy wystąpi wraz zespołami Dudek Band oraz Koszau w klubie SPS 2.0 w Pszczynie. Zespół zagra również podczas 27 Finału WOŚP w Brzeszczach.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA