Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4722

Mieszkańcy powiatu, kupując przez internet, padli ofiarami oszustów

Policjanci wielokrotnie już ostrzegali przed zakupami w internecie, od osób, do których dobrych intencji nie jesteśmy przekonani. Niestety w ostatnich dniach dwoje mieszkańców naszego powiatu padło przy takich transakcjach ofiarami oszustw.

13 grudnia policjanci otrzymali informację od mieszkańca Suszca, który został oszukany w momencie zakupu przez internet urządzenia Termomix. Do zakupu miało dojść za pośrednictwem serwisu aukcyjnego, a transakcja opiewała na kwotę 4000 złotych. Sprzedającą była osoba podająca się za mieszkankę Siedlec. Obecnie pszczyńska policja prowadzi postepowanie w tej sprawie.

20 grudnia policja otrzymała kolejne zgłoszenie. Ofiarą oszustwa padł inny mieszkaniec naszego powiatu. Za pośrednictwem portalu kupił od osoby podającej się za mieszkańca powiatu wejherowskiego quada Honda 420TRX za kwotę 8500 złotych. Do chwili obecnej towaru nie otrzymał.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA