Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5050

Kierowca Passata rozpoczął nowy rok z promilami. Stracił prawo jazdy

Jako pierwszy na liście nietrzeźwych kierowców w 2019 roku w powiecie pszczyńskim zapisał się kierowca Volkswagena. Tuż po północy mieszkaniec Oświęcimia wpadł w ręce pszczyńskiej drogówki z wynikiem prawie 1,5 promila. Właściciel Passata musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy, podobnie jak inni kierowcy, którzy w święta usiedli za "kółkiem" po "kielichu".

Pierwsze 2 minuty nowego roku na długo zapadną w pamięci właściciela Volkswagena, który jadąc ul. Pszczyńską w Górze, natknął się na patrol policji. Okazało się, że mężczyzna przemierzał samochodem ulice sąsiedniej gminy w stanie nietrzeźwości. Wynik przeprowadzonego przez mundurowych badania wskazał 0,69 mg/l. To spowodowało, że musiał pożegnać się z prawem jazdy, a już wkrótce przyjdzie mu także ponieść dalsze konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze.

Nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego zapisał się również w wigilijnych statystykach pszczyńskiej policji. Mieszkaniec powiatu mając w organizmie prawie promil alkoholu jechał w samo południe jedną z głównych ulic w Warszowicach.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA