pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 stycznia 2019
  • 11 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1808

Koncert Noworoczny Kulejących Aniołów i Ogniska Muzycznego

Za nami:

11 stycznia (piątek) Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pszczynie z siedzibą w Piasku oraz Ognisko Muzyczne w Pszczynie, zapraszają na wyjątkowe muzyczne wydarzenie - Koncert Noworoczny "Kolędujemy razem"!

Kolędy i pastorałki zagrają i zaśpiewają dla Państwa wspaniali artyści: Kulejące Anioły oraz soliści i instrumentaliści Orkiestry Rozrywkowej Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Zapewniamy jak co roku ciepłą, świąteczną atmosferę oraz niezapomniane wrażenia artystyczne!

Koncert odbędzie się w Pszczyńskim Centrum Kultury o godz. 18.00. Wstęp wolny. Podczas koncertu będzie można wesprzeć Stowarzyszenie, wrzucając dowolną kwotę do puszek kwestarskich w ramach zbiórki publicznej nr 2018/892/OR. Cały dochód zostanie przeznaczony na opłacenie elewacji Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

Plakat PSONI


Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.