Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2028

Singiel zespołu Dream Atlas pierwszy na liście Turbotopu Antyradia

Dream Atlas po raz trzeci na pierwszym miejscu ogólnopolskiego notowania Turbotop Antyradia!

Dream Atlas
Zespół Dream Atlas · fot.


"Preacher", pierwszy z singli promujących debiutancką płytę pszczyńskiego zespołu Dream Atlas po raz trzeci znalazł się na pierwszym miejscu ogólnopolskiego notowania Turbotop Antyradia! O pozycji utworu na liście decydują głosy słuchaczy. Od wtorku do piątku, o godzinie 20.00, odbywa się audycja Turbotop, w której aktualizowana jest lista najbardziej lubianych utworów słuchaczy. Głosować można codziennie, z każdego urządzenia.

Link do głosowania: www.antyradio.pl/Radio/Turbo-Top/Turbo-Top-notowanie-1317

Zespół wypuścił także Lyric Video do utworu "Preacher", utrzymane w konwencji New Retro Wave, stworzone przez Cechmajster Visuals. Wideo można obejrzeć w serwisie YouTube pod inkiem:


Zespół nadal gorąco prosi o Wasze wsparcie i głosy. Jeżeli możecie - zagłosujcie i udostępnijcie! Niech "Preacher" idzie w świat! Utwór dodatkowo jest dostępny w serwisach streamingowych z muzyką takich jaki Spotify, Apple Music, Google Play Music itp. Link do facebooka zespołu: www.facebook.com/dreamatlas/

Dream Atlas to zespół grający rocka, założony z początkiem 2016 roku w Pszczynie. Do najważniejszych wydarzeń w historii zespołu należy zaliczyć zdobycie I miejsca oraz nagrody publiczności na Żubrowisku 2016, zwycięstwo w IX Antyfeście Antyradia 2017, koncert na Rock For People 2017, koncert w Teatrze Śląskim, koncert na Gali Płyty Rocku Antyradia 2017 w warszawskiej Stodole, a także koncert na Pol’and’Rock Festival 2018 r.

Dotychczas zespół ma na koncie jedno wydawnictwo - EP "Butterflies" z 2017 r. W lutym 2018 r. zespół przystąpił do nagrań swojej pierwszej płyty w legendarnym Izabelin Studio, która obecnie znajduje się w fazie produkcyjnej.

Dream Atlas zagra w najbliższym czasie podczas 27 Finału WOŚP w Brzeszczach, a także jako support zespołu TUNE w klubie RudeBoy 19 stycznia o godz. 19.00!

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA