Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 stycznia 2019
  • wyświetleń: 373

Centrum Dietetyki Lenacor - kompleksowa opieka dietetyczna

Materiał reklamowy partnera:

Dietetyk jest dziś nie tylko specjalistą umożliwiającym redukcję masy ciała i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Obecnie zmienia się spojrzenie na dietetykę, która staje się jednym z elementów terapii wielu chorób. Stosowanie diety zyskuje nowy wymiar - profilaktyki oraz uzupełnienia leczenia chorób przewlekłych. Wizyta u dietetyka wpisana jest zatem w terapię wielu chorób, a redukcja masy ciała to warunek konieczny do tego, aby odzyskać zdrowie.

silnet


Odchudzanie osób dotkniętych chorobami przewlekłymi, takimi jak choroba Hashimoto czy cukrzyca wymaga od dietetyka wyjątkowych kwalifikacji. Mowa zarówno o specjalistycznej wiedzy dotyczącej bezpiecznej redukcji masy ciała, jak i wysokiego stopnia empatii wobec osób, które borykają się nie tylko z nadwagą, ale przede wszystkim - z chorobą przewlekłą. Dietetykiem, który posiada wszystkie kwalifikacje do pracy z osobami cierpiącymi na otyłość generowaną innymi schorzeniami jest Grzegorz Klonek. W gabinecie tego dietetyka na fachową pomoc mogą liczyć wszystkie osoby pragnące zredukować masę ciała. W 2016 roku Grzegorz Klonek otworzył poradnię dietetyczną Lenacor, do której co roku trafia ponad 2000 osób dotkniętych otyłością i związanymi z nią problemami zdrowotnymi. Dzięki kompleksowemu wykształceniu oraz stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, Grzegorz Klonek dysponuje specjalistyczną wiedzą, które doskonale sprawdza się w przypadkach nadwagi czy otyłości wymagających specjalnego postępowania.

W Centrum Dietetyki Lenacor można liczyć na kompleksową opiekę dietetyczną, poczynając od pierwszej konsultacji, poprzez skomponowanie indywidualnej diety aż po monitorowanie postępów w odchudzaniu. A wszystko to z uwzględnieniem aktualnego stanu zdrowia i wyników badań, a także stosowanej farmakoterapii. Ogromna waga przykładana jest także do kompleksowej edukacji pacjenta oraz wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych, które pozostaną na całe życie.

Grzegorz Klonek może pochwalić się spektakularnymi efektami odchudzającymi, za którymi idzie poprawa stanu zdrowia. Odpowiednio skomponowana dieta łagodzi bowiem stany zapalne i nadreaktywność układu immunologicznego towarzyszące chorobie Hashimoto (zobacz więcej informacji na temat diety w Hashimoto tutaj). Natomiast u pacjentów z cukrzycą możliwe jest unormalizowanie poziomu glukozy i insuliny we krwi, co znajduje odbicie w doskonałych wynikach poziomu hemoglobiny glikowanej we krwi. U wielu osób cierpiących na Hashimoto czy cukrzycę typu 2, które skorzystały z fachowej pomocy tego dietetyka, możliwe było zminimalizowanie dawek stosowanych leków i zauważalne złagodzenie objawów choroby. To najlepsza rekomendacja dla dietetyka - opinie osób, które zdecydowały się na współpracę i odmieniły swoje życie. Odzyskały dawną, upragnioną sylwetkę oraz znacząco poprawiły swój stan zdrowia. Bez restrykcyjnych, diet, bez ryzyka niedoborów pokarmowych, bez pogorszenia samopoczucia.