Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 stycznia 2019
  • 14 maja 2019
  • wyświetleń: 7781

[WIDEO ZAPOWIEDŹ] Carbo Asecura Bieg Pszczyński już po raz ósmy

2 czerwca, już po raz ósmy, odbędzie się Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza.

Loading...


Aby wziąć udział w biegu, należy zapisać się na oficjalnej stronie internetowej - www.biegpszczynski.pl i opłacić swój udział. Do 26 maja opłata wynosi 55 zł, a w dniu zawodów zapłacimy 70 zł.

Zawodnicy wystartują 2 czerwca z pszczyńskiego rynku i przebiegną 10 kilometrów, podziwiając atrakcje naszego miasta. Impreza co roku cieszy się zainteresowaniem biegaczy z całej Polski - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów - oraz całych rodzin, które łączą sportowe doznania z odpoczynkiem w parku i na starówce. Co ważne, impreza ma również charakter charytatywny. Co roku, dzięki wsparciu Fundacji PKO Banku Polskiego oraz Śląsko-Małopolskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych (SMSU) organizowana jest zbiórka środków dla niepełnosprawnego dziecka z naszego regionu.

Dla wszystkich, którzy chcieliby przygotować się do biegu pod okiem profesjonalnych trenerów, powstała inicjatywa "Pszczyna biega". W ramach tej akcji, w każdą sobotę (do 1 czerwca) odbywają się bezpłatne treningi przygotowujące do pszczyńskiej "dyszki".

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.biegpszczynski.pl

new, BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA