Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 stycznia 2019
  • wczoraj, 05:30
  • wyświetleń: 9749

[WIDEO ZAPOWIEDŹ] Carbo Asecura Bieg Pszczyński - zapisy do 26 maja

2 czerwca już po raz ósmy odbędzie się Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza. Tradycyjnie zawodom towarzyszyć będzie akcja charytatywna.

Loading...


Zawodnicy wystartują 2 czerwca z pszczyńskiego rynku i przebiegną 10 kilometrów, podziwiając atrakcje naszego miasta. Impreza co roku cieszy się zainteresowaniem biegaczy z całej Polski - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów - oraz całych rodzin, które łączą sportowe doznania z odpoczynkiem w parku i na starówce.

Aby wziąć udział w biegu, należy zapisać się na oficjalnej stronie internetowej - www.biegpszczynski.pl i opłacić swój udział. Do 26 maja opłata wynosi 55 zł, a w dniu zawodów zapłacimy 70 zł.

Dla wszystkich, którzy chcieliby przygotować się do biegu pod okiem profesjonalnych trenerów, powstała inicjatywa "Pszczyna biega". W ramach tej akcji, w każdą sobotę (do 1 czerwca) odbywają się bezpłatne treningi przygotowujące do pszczyńskiej "dyszki".

Biegacze pomogą Dominice z Wisły Małej
Biegacze pomogą Dominice z Wisły Małej · fot.


Co ważne, impreza ma również charakter charytatywny. Dzięki wsparciu Fundacji PKO BP oraz zbiórce przeprowadzonej przez Śląsko-Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych możliwa będzie pomoc Dominice z Wisły Małej. Dziewczynka choruje na neuroblastomę. Na terenie imprezy będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami. Zbiórka przeprowadzona zostanie również na trasie biegu. Na końcu stawki z puszkami będzie można spotkać m.in. burmistrza Dariusza Skrobola oraz Jacka Juchę, prezesa Carbo Asecura.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.biegpszczynski.pl

Przebieg trasy Biegu Pszczyńskiego
Przebieg trasy Biegu Pszczyńskiego

new, BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA