Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 24 stycznia 2019
 • wyświetleń: 925

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku

Materiał partnera:

Spośród wszystkich pomorskich miast, to Gdańsk może poszczycić się największą liczbą inwestycji deweloperskich. Miasto daleko w tyle zostawia pod tym względem popularny Sopot i turystyczną Gdynię. Planujesz kupno mieszkania w Trójmieście? Sprawdź najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku.

silnetNowe mieszkania - Gdańsk ŚródmieścieŚcisłe centrum dużych miast to miejsca, w którym powstają nieliczne mieszkania deweloperskie. Gdańsk nie jest pod tym względem wyjątkiem. Osobom marzącym o życiu w Śródmieściu pozostaje zwykle jedynie możliwość kupna mieszkania z rynku wtórnego. Zdarzają się jednak wyjątki - jednym z nich jest gdańska inwestycja Riverfront Apartments, która powstaje w Dolnym Mieście.

Budynek Riverfront Apartments powstaje w samym sercu Gdańska, w otoczeniu przedwojennych, zrewitalizowanych kamienic. Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy brzegu rzeki Motławy, na wprost Wyspy Spichrzów. Takie położenie gwarantuje przyszłym lokatorom bliskość zarówno tętniącego życiem centrum, jak i ustronnej, spokojnej przyrody.

Inwestycja obejmuje jeden pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Projekt składa się z 84 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach - od 38 do 115 m2. Planowane oddanie budynku do użytkowania przewidziano na pierwszy kwartał 2019 roku.

silnet


Inwestycje mieszkaniowe - Gdańsk OsowaOsowa to jedna z najciekawszych dzielnic Gdańska - leży ona na granicy, która łączy miasto z sąsiadującą Gdynią i Sopotem. Mieszkańcy Osowy mogą z łatwością dostać się do centrum każdego z tych miast. Z tego względu dzielnica ta jest coraz bardziej popularna wśród trójmiejskich deweloperów.
Jedną z najnowszych inwestycji na terenie Osowej jest Admiral - budynek wielorodzinny, w którym powstaje 28 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach oraz metrażu - od 30 do 71 m2. Na terenie osiedla znajdzie się naziemna hala garażowa z miejscami postojowymi. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również komórki lokatorskie. Do mieszkań znajdujących się na parterze przyłączone się ogródki. Lokale na wyższych piętrach posiadają przestronne balkony.

Tym, co wyróżnia Admiral na tle innych osiedli, jest przede wszystkim wyjątkowa estetyka. Minimalistyczna bryła budynku, w połączeniu z mansardowym dachem i zdobioną elewacją tworzą ciekawą całość. Części wspólne wykończone zostaną szkłem, drewnem oraz stalą.

Mieszkania deweloperskie - Gdańsk WybrzeżeW odległości zaledwie kilkuset metrów od brzegu morza powstaje inwestycja Nowa Letnica. Z jednej strony osiedle to będzie położone wśród terenów zielonych, z widokiem na Zatokę Gdańską. Z drugiej, będzie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Takie położenie gwarantuje przyszłym mieszkańcom Nowej Letnicy bliskość natury, komfortowy dostęp do komunikacji miejskiej i najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta.

Inwestycja Nowa Letnica obejmuje dwa 7-kondygnacyjne budynki wielorodzinne z podziemnymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Oddanie do użytkowania mieszkań z ostatniego etapu inwestycji planowane jest na ostatni kwartał 2018 roku.

silnet


Wśród udogodnień, jakie czekają na przyszłych mieszkańców osiedla, wymienia się:

 • plac zabaw dla dzieci,
 • boisko,
 • windę,
 • wideodomofon,
 • recepcję z portierem,
 • całodobowy monitoring,
 • pomieszczenie rekreacyjne dla mieszkańców,
 • strefę fitness,
 • strefę wypoczynku z oczkami wodnymi,
 • ścieżki rekreacyjne.


Każde z mieszkań wyposażone jest w system "Smart House", który pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy innymi elementami wyposażenia.

Gdańscy deweloperzy starają się wyjść naprzeciw każdemu, kto poszukuje mieszkania z wieloma udogodnieniami, ciekawą architekturą i w atrakcyjnej lokalizacji. Wciąż nie jesteś pewien, w którym rejonie miasta chciałbyś zamieszkać? Zanim zdecydujesz się na kupno mieszkania, koniecznie zapoznaj się z artykułem "Najpopularniejsze dzielnice mieszkaniowe: Gdańsk".

Chcesz łatwo znaleźć i kupić mieszkanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu? Jest na to sposób! Przejdź do narzędzia NAVIDOM!