Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 lutego 2019
  • wyświetleń: 2994

Tego jeszcze nie było! Taka promocja potrwa tylko do 16 lutego!

Artykuł sponsorowany:

Z myślą o nadchodzących walentynkach dla wszystkich zakochanych Pracownia Optyczna Antonik w Pszczynie przygotowała atrakcyjną promocję!

Zakochaj się w naszych promocjach...Przychodząc w parze, przy zakupie okularów Twój partner/pranerka otrzymuje drugą parę okularów z 50% rabatem! Oferta dotyczy także okularów słonecznych! Nie czekaj, zrób prezent swojej drugiej połówce! Promocja trwa do 16 lutego 2019 roku (o szczegóły oferty pytaj w salonie).

Pracujesz przed komputerem w soczewkach kontaktowych? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Soczewki kontaktowe marki Biofinity Energys w rewelacyjnej cenie 49 zł za opakowanie!

Optyk Antonik


Komu grozi Syndrom Blue Light?Dzisiejszy świat cechuje korzystanie z urządzeń cyfrowych, emitujących groźne dla oczu światło niebieskie, którego skutkiem jest tzw. Syndrom Blue Light. Na czym on polega? Każde zdrowe oko posiada mechanizmy ochronne, dzięki którym radzi sobie z redukowaniem negatywnego wpływu promieni świetlnych. Kiedy jednak dochodzi do większego dopływu światła niebieskiego - mechanizmy te nie są już wystarczającą ochroną. Skutkiem jest nie tylko dyskomfort oczu, ale i zmiany zwyrodnieniowe siatkówki oraz plamki żółtej. Nadmiar niebieskiego światła negatywnie wpływa na jakość wypoczynku. Zbyt duża jego ilość ogranicza produkcję melatoniny, odpowiadającej za sen i odpowiednią regenerację organizmu.

Niezbędne staje się tutaj działanie soczewki okularowych Ideal Max® Blue UV. Jej zaawansowana powłoka ogranicza niebezpieczne dla wzroku światło niebieskie i redukuje odbicie promieniowania UV. Dodatkowo zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Można stosować ją zarówno na okularach korekcyjnych, jak i tzw. zerówkach. Na soczewki magazynowe w indeksie 1.5 z rodziny Ideal Max® Blue UV oraz EyeDrive® przygotowaliśmy 25% rabatu!

Optyk Antonik


Badania okulistyczne i optometryczneBezpłatne badania optometryczne w soboty lutego!

Dni otwarte przez cały 2019 rok!Optyk Antonik


Nikon - najnowsza generacja soczewek progresywnych w super cenieNikon to prawdziwa rewolucja w szkłach progresywnych. Tylko u Nas:
  • do 30% zniżki na szkła Nikon,
  • przy zakupie soczewek Nikon szkła do czytania GRATIS,
  • zniżki na oprawki do szkieł Nikon nawet do 50% w wybranym asortymencie.


Antonik Optyk


Promocje nie łączą się.