Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 6557

[FOTO] Pługopiaskarka w rowie na DK-1 w Kobiórze

W nocy z niedzieli na poniedziałek na DK-1 w Kobiórze pługopiaskarka wpadła do przydrożnego rowu. Zdarzenie miało miejsce około godziny 3.30 na pasie w kierunku Tychów. Rano rozpoczęło się wyciąganie pojazdu. Interwencja zakończyła się około południa.

Pługo-piaskarka w rowie - 4.02.2019
Pługo-piaskarka w rowie - 4.02.2019 · fot.


Nad ranem uzyskaliśmy informację, że pojazd ma zostać wyciągnięty dopiero w godzinach nocnych następnego dnia. Taką dyspozycję wydali policjanci, którzy nie zgodzili się na blokowanie drogi w czasie dużego natężenia ruchu.

Tymczasem około godziny 9.00 na miejscu pojawił się dźwig, który rozpoczął pracę. Kierowcy natychmiast utknęli w sporym korku, który już pół godziny później liczył sobie około 2 kilometrów. Prace przy wyciąganiu pługopiaskarki zakończyły się około 12.00.

Pługopiaskarka, piaskarka, DK1
Wyciąganie pługopiaskarki z rowu przy DK-1 - 04.02.2019 · fot.


Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, akcja wyciągania pługopiaskarki z rowu mogła zostać przyspieszona ze względu na brak wystarczającej liczby podobnych maszyn na drogach. Z racji tego, że pojazd jest sprawny, najprawdopodobniej dość szybko powróci do pracy.

new, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA