Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 lutego 2019
  • wyświetleń: 4168

Śląskie Motocyklistki zebrały ponad 50 tys. zł dla Kulejących Aniołów

50185 zł - to kwota, jaką udało się zebrać ze sprzedaży kalendarza charytatywnego, stworzonego przez kobiety ze Stowarzyszenia "Śląskie Motocyklistki". Cały dochód został przeznaczony na wsparcie Kulejących Aniołów.

Śląskie Motocyklistki zebrały ponad 50 tys. zł dla Kulejących Aniołów - 25.01.2019 · fot.


Już po raz trzeci Śląskie Motocyklistki wzięły udział w wyjątkowej sesji fotograficznej i stworzyły kalendarz, który ma na celu pomaganie potrzebującym. Tym razem cały dochód z kalendarza został przeznaczony na wsparcie Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Zdjęcia do Motokalendarza 2019 wykonała Dorota Ziętek. Za grafikę odpowiedzialni są Marek Drapiński i Anna Gierak.

Grupa śląskich motocyklistek składa się z około 1000 kobiet. Wśród nich są mamy, lekarki, prawniczki, managerki, kierowcy autobusów... Są różne, ale łączy je jedno - kochają motocykle. Miłośniczki jednośladów pasję zamieniły w pomoc i tak po raz trzeci powstał kalendarz charytatywny.

Wernisaż kalendarza charytatywnego Śląskich Motocyklistek - 17.11.2018 · fot.


Te odważne kobiety odwiedziły Dom Kulejących Aniołów w piątek, 25 stycznia i przywiozły ze sobą czek na 50185 zł. Wszystkie otrzymane pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie wykonanej już elewacji Domu Kulejących Aniołów.

- Jesteśmy niezwykle wzruszeni, trudno nam w kilku słowach wyrazić naszą ogromną wdzięczność! Podziwiamy kobiety, które pracując zawodowo, opiekując się swoimi rodzinami, potrafią jeszcze znaleźć czas na czynienie bezinteresownego dobra... Dziękujemy, kochamy i mocno ściskamy - podkreślają przedstawiciele PSONI.

Odważny kalendarz Śląskich Motocyklistek

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA