Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 lutego 2019
  • wyświetleń: 19637

[FOTO] Groźny wypadek na ul. Szkolnej w Goczałkowicach-Zdroju

We wtorek, 5 lutego około godziny 15:00 na ulicy Szkolnej w Goczałkowicach-Zdroju doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy uderzył w betonowy przepust przy wjeździe na posesję.

Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 5.02.2019 · fot.


Sytuacja wyglądała tak, że 61-letni mężczyzna kierujący Mercedesem wycofywał z terenu prywatnej posesji. Natomiast kierująca Fiatem Punto chcąc uniknąć zderzenia rozpoczęła gwałtowne hamowanie. Samochód wpadł w poślizg i wpadł do przydrożnego rowu, gdzie z dużą siłą uderzył w betonowy przepust. Nie doszło do bezpośredniego kontaktu między Mercedesem i Fiatem.

Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. 41-letnia mieszkanka powiatu bielskiego, która kierowała Fiatem, trafiła do szpitala z groźnym urazem kręgosłupa. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ze względu na obrażenia jakich doznała, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA