Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 lutego 2019
  • wyświetleń: 7343

[WIDEO] Wręczono Nagrody Burmistrza w dziedzinie sportu

W ubiegłym tygodniu wręczono Nagrody Burmistrza Pszczyny w dziedzinie sportu. Nagrody sportowcom, działaczom, a także trenerom za osiągnięte wyniki w 2018 roku wręczył w imieniu burmistrza skarbnik gminy Artur Krawczyk. Gala odbyła się w Stajniach Książęcych.



Dodatkowe wyróżnienie w postaci Lwa Pszczyńskiego otrzymali Kazimierz Płachno oraz Paweł Skupin za całokształt działań wniesionych na rzecz rozwoju rekreacji i pszczyńskiego sportu.





Nagrodzeni działacze:


  • Baborski Andrzej - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego
  • Faruga Jan - Polski Związek Skata
  • Fiedeń Jacek - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Godziek Dominik - Ludowy Klub Sportowy Brzeźce
  • Gotz Anna - Ludowy Klub Sportowy Znicz Jankowice
  • Klepek Katarzyna - Uczniowski Klub Sportowy "Plesbad"
  • Koczy Krzysztof - Ludowy Klub Sportowy Studzienice
  • Kozubek Elżbieta - Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy
  • Pietryja Łukasz - Ludowy Klub Sportowy Wisła Wielka
  • Wojciech Artur - Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak"
  • Cader Maciej - Szkolny Klub Sportów i Turystyki Górskiej i Nizinnej "Wichura"
  • Kiełkowska Monika - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Kloc Zbigniew - Uczniowski Klub Żeglarski MORiS Pszczyna
  • Mizera Maciej - Ludokwy Klub Sportowy Rudołtowice - Ćwiklice
  • Pochyły Bogusława - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna
  • Swadźba Marcin - Ludowy Klub Sportowy Studzionka
  • Syc Zbigniew - Instytut Sportów i Systemów Walki


Nagrodzeni trenerzy:


  • Kremiec Leszek - Uczniowski Klub Sportowy "Budo"
  • Płachno Jarosław - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Szczypka Agnieszka - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Friebe Janusz - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego
  • Gruszka Łukasz - YourSport Group
  • Jonderko Patrycja - Uczniowski Klub Sportowy "Plesbad"
  • Kłóska Karolina - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Malcharek Tomasz - Ludowy Klub Sportowy Studzienice
  • Rakowski Radosław - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Sowa Bartosz - Ludowy Klub Sportowy Brzeźce


Nagrodzeni zawodnicy:


  • Biela Daniel - BTS Rekord Bielsko - Biała
  • Chrószcz Szymon - Niezrzeszony- jazda na jednym kole
  • Gawrońska Gabriela - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Jatczak Łukasz - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Kapera Jan - Uczniowski Klub Sporowy Plesbad
  • Kita Jakub - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Kokoszka Zofia - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Majewski Jacek - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Molak Artur - Uczniowski Klub Sportowy Plesbad
  • Pala Sonia - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Pala Zuzanna - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Pochopień Weronika - Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych "Start"
  • Promny Klaudia - KSS Beskidy Bielsko - Biała
  • Prządka Kinga - YourSport Group
  • Pustelnik Karolina - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Szyszka Karolina - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Bała Igor - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Beberok Marcin - Ludowy Klub Sportowy Rudołtowice - Ćwiklice
  • Biegier Karol - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Biela Maksymilian - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Bochm Ryszard - Instytut Sportów i Systemów Walki
  • Bohm Kamil - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Cieszko Kamil - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Durok Sabina - Stowarzyszenie Centrum Formy
  • Farana Henryk - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna
  • Farana Mikołaj - Uczniowski Klub Sportowy MORiS Pszczyna
  • Fiedeń Natan - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Głąbek Kamil - Miejski Klub Sportowy "Iskra" Pszczyna
  • Głąbek Milena - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Głąbek Sabina - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Jureczko Alicja - Stowarzyszenie Pszczyńskie Szachy
  • Konieczny Marcin - Ludowy Klub Sportowy Studzionka
  • Książkiewicz Nadia - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Machulec Jakub - Ludowy Klub Sportowy Pszczyna
  • Mieszczak Anna - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Ostrowski Alan - Uczniowski Klub Sportowy Unia Bieruń
  • Puchałka Wiktoria - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Rus Jacek - Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego
  • Serafin Dominik - Ludowy Klub Sportowy Znicz Jankowice
  • Jeżewski Piotr - Klub Kolarski AVATAR
  • Witczak Martyna - Uczniowski Klub Sportowy Centrum Pszczyna
  • Witek Paweł - Niezrzeszony - kulturystyka
  • Wrożyna Rafał - Klub Kolarski AVATAR

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA