Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 lutego 2019
  • wyświetleń: 1673

14-17 lutego - Czas Zakochanych w Hotelu Styl 70 - Restauracja i SPA

Artykuł sponsorowany:

Już niebawem jedno z najbardziej klimatycznych świąt w roku - Dzień Świętego Walentego to czas wyjątkowy, którego nie da się porównać z żadnym innym. W powietrzu czuć radosną atmosferę miłości, która rozgrzewa pomimo zimowej aury a każdy z nas planuje spędzić miło czas z kimś, kto jest nam najbliższy.

W Hotelu Styl 70 tegoroczne Walentynki potrwają aż 4 dni! Więc czasu aby spędzić wyjątkowo czas we dwoje jest całkiem sporo. Hotel Styl 70 podsuwa kilka propozycji aby ten czas był niezapomniany - znajdziemy je zarówno w Restauracji Styl 70 jak i w hotelowym SPA Planeta 70.

Hotel STYL70


W Restauracji Styl 70 znajdziecie odpowiednią atmosferę obsługę na najwyższym poziomie i dania, które idealnie pasują do Święta Zakochanych. W menu spodziewać możecie się sporo nowości, każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szef Kuchni Restauracji Styl 70 - Wojciech Krzak - zadba o to, aby każda potrawa zachwycała smakiem, zapachem oraz wyglądem. Dania dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe podkreślą wyjątkowość tego dnia i nadadzą odpowiedni charakter chwili, która będzie tylko dla was. Restauracja zadba dodatkowo o odpowiednią dekorację każdego zarezerwowanego wcześniej stolika, a w sobotę, 17 lutego 2019, o nastrój zadba muzyka na żywo!

Hotel STYL70


Również w Planeta 70 SPA&wellness tegoroczne Walentynki zapowiadają się nieziemsko! W dniach 14-17 lutego 2019 czekają specjalnie walentynkowe pakiety, dla wszystkich miłośników błogiego relaksu. Okazja aby spędzić czas tylko we dwoje, odprężyć się choć na chwilę zapomnieć o całym otaczającym was świecie.
Walentynki w tym wyjątkowym miejscu z pewnością spodobają się także waszej drugiej połówce!
Sami wybierzecie z jakiego pakietu skorzystacie: zawierającego niezwykle relaksujący masaż ajurwedyjski lub egzotyczny masaż balijski, który dzięki szerokiemu gronu miłośników, już na stałe wpisał się w ofertę Planety 70.

Do tego godzina relaksu w strefie wellness, która zostanie przygotowana dla Was na wyłączność, kieliszek wybornego Presecco oraz przekąski. Wszystko w specjalnych cenach! Gwarantujemy, że tak spędzony czas z ukochaną osobą jeszcze długo będziecie wspominać z uśmiechami na twarzach.

Korzystając z oferty walentynkowej SPA otrzymujecie dodatkowe rabaty:
- 20% zniżki na nocleg w Hotelu Styl 70
- 10% zniżki na menu w Restauracji Styl 70

Święto Zakochanych to także okazja do obdarowywania. Prezentem, który doskonale wyrazi wasze uczucia będą karty podarunkowe do Planeta 70 SPA&wellness. Taki prezent jest idealnym przekazem tego, co najważniejsze w miłości: pokazuje, że druga połówka jest dla nas ważna, troszczymy się o nią, zależy nam na jej dobrym samopoczuciu i właśnie dlatego chcemy podarować jej odrobinę relaksu, tylko dla niej. Walentynki to czas okazywania sobie miłości a takie właśnie prezenty i wspólny czas są najlepszym zobrazowaniem naszych uczuć.
Karty podarunkowe ważne są przez 3 miesiące, można zakupić je na dowolną wartość bądź konkretną usługę. Wasza druga połówka sama będzie mogła wybrać termin kiedy skorzysta z tego wyjątkowego prezentu. W okresie Walentynkowym zakupicie karty podarunkowe w kolorze miłości!

Walentynki to czas miłości, czas, który spędzamy tylko we dwoje i czas, kiedy w szczególny sposób możemy pokazać drugiej osobie jaka jest dla nas ważna. Zaskoczmy więc ją i sprawmy, by ten dzień jeszcze długo wspominała z uśmiechem.
Zapraszamy do kontaktu z Recepcją Hotelu Styl 70 oraz z Recepcją SPA Planety 70:

Recepcja Hotelu:
Tel. 32 449-30-00
Mail: recepcja@hotelustyl70.pl
www.hotelstyl70.pl
www.restauracjastyl70.pl

Recepcja SPA:
Tel: 32 449-30-12
Mail: recepcja@spapleneta70.pl
www.spaplaneta70.pl

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014