Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 lutego 2019
  • wyświetleń: 2541

Robert Biedroń promuje swoją partię. Będzie w Katowicach

3 lutego w warszawskiej hali Torwar odbyła się konwencja założycielska partii Wiosna. W najnowszym sondażu ugrupowanie Roberta Biedronia ma aż 14 procent poparcia. Czy partia byłego prezydenta Słupska może się okazać czarnym koniem w tegorocznych wyborach parlamentarnych?

wiosna biedroń
Konwencja założycielska partii Wiosna - 3.02.2019 · fot.


W ubiegłą niedzielę Robert Biedroń przedstawił główne postulaty partii Wiosna. W dużej mierze dotyczą one kwestii światopoglądowych (m.in. równość małżeńska dla wszystkich, wycofanie religii ze szkół, rozdział państwa od Kościoła, opodatkowanie Kościoła) oraz polityki społecznej (500+ na każde dziecko, minimalna emerytura 1600 zł).

Były członek partii Janusza Palikota rozpoczął cykl spotkań po kraju. Robert Biedroń razem z ekspertami partii Wiosna zawita do największych polskich miast. Do Pszczyny nie przyjedzie, ale będzie w Katowicach. Spotkanie z Robertem Biedroniem odbędzie się 13 lutego o godzinie 18.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Trwa budowa struktur powiatowych partii Wiosna. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się pod nr tel.: 784 033 890 (Leszek Czylok) lub 726 279 190 (Marcin Ptaszyński).

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA