Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 lutego 2019
  • wyświetleń: 3958

Ślonski kosz - produkty ze śląskim charakterem

Artykuł sponsorowany:

Górny Śląsk to istna kopalnia... niezwykłych produktów regionalnych, które warto promować u siebie, jak i poza regionem. Ślązacy mają niewyczerpane pokłady pomysłów na markę własną, począwszy od wyrobów kulinarnych, przez gadżety i ubrania, na śląskiej biżuterii kończąc. Dlaczego nie sięgnąć po nie, gdy szukamy jedynych w swoim rodzaju, wysokiej jakości produktów?

W Ślonskim koszu znajdziecie najlepsze regionalne maszkiety i napitki - takie, które sami chętnie zmaszkiecicie, ale też podarujecie w prezencie, czyli jako richtig gryfny geszynk.

"Śląski charakter" wskazuje nie tylko na miejsce produkcji proponowanych przez nas wyrobów. Śląskie produkty są dokładnie takie, jak sami Ślązacy - pomysłowe, swojskie i nietuzinkowe. Powstają z pasji, autentyczności oraz przywiązania do tradycji. W naszym nowym sklepie internetowym zebraliśmy je wszystkie, by móc z nich tworzyć oryginalnie pakowane kosze prezentowe. Takie, w których zamiast zwykłych czekoladek, znajdziecie śląskie Śliwy i Oblaty, a zamiast sklepowej gorzałki, tworzone na bazie naturalnych składników wódki, nalewki i likiery z regionu.

www.slonskikosz.pl


Obsztaluj se piekny kosz z maszkietami
Kosz prezentowy to je richtig fajny geszynk, jak chcesz komuś kupić co na geburstag, imieniny, abo inksze uroczystości. Kożdy dostoł kiedyś jaki kosz z maszkietami, co se je pryndko opendzlowoł, i ani się wszyjscy wejrzeli, a już ostoł się ino cylofan. Som żeś pewnie tyż kupowoł taki kosz dlo kogoś - do potki, do rechtora na koniec roku szkolnego, abo do prezesa czy inkszego biznesmyna za blank udane interesy. Ino jak żeś poszeł do geszeftu, abo supermarkietu, to co Ci tam wrazili do tego kosza? Taniy wino, kafej, szekuloda i tytka tyju. Choby prezes nigdy szekulody niy jod w chałpie.
Spamiyntej se lepij, co by nastympnym razem taki geszynk łobsztalować we Ślonskim koszu. My Ci tu wrażymy do tego kosza richtig ślonskie szpecjały, a nie zaś te szekulody, co to nawet Ślonzok ich nie pakowoł ino jaki świstak.

Śląskie maszkiety w koszach prezentowych
Na www.slonskikosz.pl kupisz produkty z sześciu kategorii:
  • Alkohole - likiery, wódki smakowe i nalewki z rudzkiej Piwniczki Smaku oraz od Wódek Raciborskich.
  • Konfitury - pszczyńskie konfitury tradycyjne i premium, zawierające tylko naturalne składniki.
  • Słodycze - produkowane w Pszczynie Oblaty, Dekle, Szkloki, Kopalnioki, Śliwy w czekoladzie i Bombony.
  • Miody - zebrane i wyselekcjonowane przez producentów ze Śląska z najczystszych polskich pasiek.
  • Przyprawy - dobrze znane u nas grincojgi, krzony i przyprawy do nudelzupy. Jak zawsze bez sztucznych konserwantów, dodatków i zagęstników.
  • Grzybki marynowane - kurki, podgrzybki, maślaki i inne dla prawdziwych smakoszy leśnych rarytasów.


Skomponuj swój własny zestaw produktów i wybierz kosz prezentowy. Wszystkie maszkiety zapakujemy do środka i własnoręcznie ozdobimy. Nie używamy celofanu, ponieważ jest nieekologiczny (i szpetnie wyglondo!). Nasze kosze są solidne i estetyczne. Oprócz koszy wiklinowych mamy również eko torby papierowe - jak se sam chcesz pokosztować.

Oferujemy odbiór osobisty w centrum Pszczyny lub dowozimy pod wskazany adres.
Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
Zapraszamy!

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.slonskikosz.pl oraz Facebooku: www.facebook.com/Ślonski-kosz-1225114650998294/

logo