Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 lutego 2019
  • wyświetleń: 5514

Promile i zakazy nie powstrzymały ich od prowadzenia pojazdów

Komenda Powiatowa Policji z Pszczyny kolejny raz informuje o pijanych prowadzących pojazdy na drogach naszego regionu. Tym razem zatrzymano również dwie osoby, które chociażby ze względu na wcześniejsze zakazy absolutnie nie powinny były siadać za kierownicę.

8 lutego przed godziną 20.00 w Łące na ulicy Turystycznej policjanci zatrzymali do kontroli 46-letniego motorowerzystę (mieszkańca powiatu pszczyńskiego). Dwukrotnie przeprowadzone badania wykazały, że mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Miał około promila.

Dwa dni później, przed godziną 12.00 w Studzionce na ulicy Karola Miarki mundurowi zatrzymali do kontroli mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował samochodem marki Ford Galaxy. Okazało się, że wobec zatrzymanego już wcześniej sąd orzekł zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Również w niedzielę, po godzinie 12.00 w Pawłowicach na ulicy Zjednoczenia policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który kierował motorowerem marki Wangye. Podczas kontroli ujawniono, że kierowca miał 2,7 promila, a także posiadał czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA