Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 lutego 2019
  • 16 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 11406

Motoserce 2019: parada motocykli, akcja krwiodawstwa i Żubrowisko

Po raz kolejny Pszczyńska Grupa Motocyklowa pod patronatem burmistrza Pszczyny oraz starosty pszczyńskiego zaprasza na Motoserce, które odbędzie się 27 kwietnia na pszczyńskim rynku. Celem akcji jest zbiórka krwi. Z tej okazji na rynku zaparkowane zostaną dwa specjalistyczne ambulanse Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Podobnie jak w ubiegłym roku akcji towarzyszyć będzie Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko".

MOTOSERCE 2018 Pszczyna - powrót z parady motocyklowej - 28.04.2018 r. · fot.


- Jak co roku zapraszamy wszystkich motocyklistów i nie tylko na szlachetne oddanie krwi. Zadbamy, by wszystko przebiegało szybko i bezkolejkowo - zachęcają organizatorzy.

Z każdą edycją w Pszczynie przybywa dawców krwi. Dlatego organizatorzy z Pszczyńskiej Grupy Motocyklowej zadbali o to, aby już wcześniej w ramach akcji krew oddawać w punkcie terenowym w Pszczynie przy ul. Bednorza. Można to zrobić w terminie od 15 do 18, a także od 23 do 25 kwietnia. Należy pamiętać, żeby poinformować, że krew oddawana jest w ramach Motoserca.

27 kwietnia przez cały dzień na rynku odbywać się będą konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Główną nagrodą jest motocykl! Ponadto od rana będzie można wziąć udział w zajęciach w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tradycyjnie na łezce zaplanowano pokazy połączone z konkursami sprawnościowymi.

Przy dobrej pogodzie nie będą nudzić się najmłodsi uczestnicy imprezy. Dla dzieci przygotowano bezpłatne dmuchańce. W trakcie imprezy zaprezentują się partnerzy i sponsorzy imprezy, którzy wystawią swoje stoiska.

Już po raz trzeci organizatorzy Żubrowiska łączą siły z organizatorami Motoserca. Dzięki temu będzie okazja do posłuchania zespołów, które zakwalifikowały się do Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Motoserce i pierwszy dzień Żubrowiska zwieńczy koncert zespołu Gang Olsena.

MOTOSERCE 2018 Pszczyna - wyjazd na paradę motocyklową - 28.04.2018 r. · fot.


Najbardziej widowiskowym punktem imprezy będzie parada motocykli. Jej start zaplanowano na godzinę 13.00. Motocykliści przejadą trasą obejmującą Pszczynę i okoliczne wioski.

- W trakcji trwania imprezy promujemy bezpieczną jazdę na motocyklu, a także zachowanie na drodze oraz pomoc innym uczestnikom ruchu drogowego - tłumaczą organizatorzy akcji. - Zapraszamy wszystkich chętnych na znaną już akcję Motoserce, podczas której każdy może oddać cząsteczkę siebie dla kogoś innego.

Osoby, które są zainteresowane reklamą lub stoiskiem podczas akcji zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: pgmotocyklowa@gmail.com.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.