Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 lutego 2019
  • wyświetleń: 6398

W godzinach nocnych policjanci zatrzymali 5 piratów drogowych

Pięciu piratów drogowych przekonało się, że również w nocy policjanci kontrolują prędkość na drogach. Jeden z kierowców stracił nawet prawo jazdy.

- To nie jest tak, że tylko w ciągu dnia i jedynie na głównych trasach można spotkać policjantów z pszczyńskiej drogówki przemierzających w nieoznakowanym radiowozie ulice powiatu. To, że jest inaczej, dowodzą wyniki weekendowych kontroli - zapewnia asp. sztab. Karolina Błaszczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Jak przykład opisuje działania, które prowadzono w nocy z soboty na niedzielę. - W ręce mundurowych wpadło 5 piratów drogowych, w tym jeden, który znacznie przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym tracąc przez to swoje prawo jazdy - mówi.

To, że jeździmy za szybko, obrazują także ostatnie wyniki policyjnych działań "Prędkość". Nie dosyć, że 72 kierowców dopuściło się tego wykroczenia, to jeszcze jeden z nich jechał na tzw. podwójnym gazie.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA