Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 lutego 2019
  • wyświetleń: 3497

Urząd Skarbowy w Pszczynie ostrzega przed oszustami

Urząd Skarbowy w Pszczynie ostrzega przed fałszywymi e-mailami o tytule "Informacja o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej".

urząd skarbowy, us, skarbówka
fot.


Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pszczynie ostrzega podatników przed fałszywymi wiadomościami e-mail o tytule "Informacja o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej" w której autor informuje o zamiarze wszczęcia kontroli wskazując termin wszczęcia kontroli oraz zobowiązuje podatnika do przygotowania niezbędnych dokumentów.

- Treść wiadomości zawiera rażące błędy składniowe języka polskiego dodatkowo w treści wiadomości nie ma informacji jakiego urzędu sprawa dotyczy. Wiadomość ta jest fałszywa i stanowi próbę ataku w celu zainfekowania komputera. Otrzymaną wiadomość należy zignorować usuwając ją trwale ze skrzynki odbiorczej - informuje Aldona Siedlis, naczelnik Urzędu Skarbowego.

Jednocześnie instytucja informuje, że procedury administracyjne nie przewidują zawiadamiania podatnika o zamiarze przeprowadzenia kontroli podatkowej drogą mailową.

new / pless.pl, źródło: Urząd Skarbowy w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA