Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 lutego 2019
  • wyświetleń: 21056

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Kryrach. Dwie osoby w szpitalu!

W czwartek, 28 lutego około godziny 15:45 w Kryrach na skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia z ulicą Nierad, doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na miejsce zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek motocyklowy w Kryrach - 28.02.2019 · fot.


Z nieoficjalnych informacji wynika, że motocykl poruszał się główną ulicą Wyzwolenia i zderzył się z Fordem Mondeo jadącym podporządkowaną ulicą Nierad. Na jednośladzie poruszały się dwie osoby: mężczyzna i kobieta. Oboje odnieśli obrażenia ciała. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Krakowa, żeby możliwie jak najbardziej skrócić drogę do szpitala. Latająca karetka została jednak w trakcie lotu skierowana do innego zdarzenia, a poszkodowani z tego wypadku przetransportowani do szpitala drogą naziemną.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. W trakcie interwencji służb ratunkowych droga była zablokowana. Czynności na miejscu zdarzenia zakończyły się chwilę po godzinie 17:30.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA