Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 marca 2019
  • wyświetleń: 3329

Posłanka Mirosława Nykiel i poseł Grzegorz Puda do Europarlamentu

Posłanka Mirosława Nykiel z PO wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiej. O stanowisko europosła ma się także ubiegać poseł PiS Grzegorz Puda.

nykiel, platforma
Konferencja prasowa posłanki Mirosławy Nykiel · fot.


Jak udało nam się ustalić posłanka Mirosława Nykiel otrzyma trzecie miejsce na liście Koalicji Europejskiej. Pierwsze miejsce przypadnie Jerzemu Buzkowi, drugie natomiast Markowi Baltowi z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na liście Koalicji Obywatelskiej w województwie śląskim mają znaleźć się także: Jan Olbrycht, Barbara Dolniak, Marek Plura. Być może tzw. "niebiorące" miejsce otrzyma poseł Mirosław Suchoń z Nowoczesnej.

Inny poseł z naszego okręgu - Grzegorz Puda - także wybiera się do Parlamentu Europejskiego. Polityk Prawa i Sprawiedliwości został zarekomendowany przez zarząd okręgowy PiS w Bielsku-Białej na europosła.

puda
Poseł Grzegorz Puda prezentuje kartę informacyjną programu "Rodzina 500 plus" · fot.


Nie wiadomo, które miejsce na liście przypadnie posłowi z Bielska-Białej. Na pewno nie będą to dwa pierwsze miejsca. "Jedynką" Zjednoczonej Prawicy w województwie śląskim zostanie Jadwiga Wiśniewska. Drugie miejsce przypadnie Grzegorzowi Tobiszowskiemu.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA