Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 marca 2019
  • wyświetleń: 10790

Kiepski początek tygodnia na drogach powiatu: wypadek i kolizja

W poniedziałek, 4 marca około godz. 7.10 na drodze krajowej nr 1 w Kobiórze doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W podobnym czasie doszło do wypadku na obwodnicy Pawłowic.

Wypadek w Pawłowicach - 4.03.2019 · fot.


Kolizja samochodu ciężarowego i osobówki miała miejsce w pobliżu stacji paliw BP w Kobiórze. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Przejezdny był tylko pas ruchu w stronę Pszczyny. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały blisko godzinę.

Mniej więcej w tym samym czasie w Pawłowicach na obwodnicy miały się zderzyć trzy samochody osobowe. Na miejscu okazało się jednak, że to zderzenie samochodu ciężarowego na czeskich numerach rejestracyjnych i busa. Opieki lekarzy wymagał pasażer tego drugiego samochodu. Mężczyzna trafił do szpitala ze złamaną nogą i wstrząśnieniem mózgu. Według wstępnych ustaleń policjantów, z nieznanych jeszcze przyczyn, kierowca tira uderzył w tył busa, a kierowca tego drugiego, tracąc panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu. Tu również przyszło odczuć kierowcom pewne niedogodności, przez pewien czas ruch w tym miejscu odbywał się bowiem wahadłowo.

BM, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA