Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 marca 2019
  • 20 marca 2019
  • wyświetleń: 8610

Alejka wzdłuż stawu "Łabędziok" zyska nową nawierzchnię

Do końca września ma zostać wyremontowana kolejna alejka w pszczyńskim parku. Tym razem chodzi o ścieżkę spacerową wzdłuż stawu "Łabędziok".

Alejka wzdłuż stawu Łabędziok w parku pszczyńskim - 6.03.2019 · fot.


Fragment starej i zniszczonej alejki na odcinku ponad 270 metrów zostanie wyremontowany. W miejscu istniejącej nawierzchni asfaltowej zaprojektowano ułożenie podłoża z kostki granitowej. Wzór nawiązuje do już istniejących ścieżek znajdujących się na terenie parku. Przebudowa alejki obejmuje również wykonanie nawierzchni pod ławkami parkowymi.

- Od kilku lat inwestujemy w infrastrukturę na terenie Parku Pszczyńskiego. Wiele alejek było bardzo zniszczonych. Trzy lata temu wyremontowana została aleja główna. Kolejnym etapem była wymiana nawierzchni kilkuset metrów ciągów pieszych w okolicach Bramy Chińskiej. Obecnie zamierzamy wyremontować alejkę wzdłuż stawu Łabędziok - informuje burmistrz Dariusz Skrobol.

Termin wykonania zmówienia nie może być dłuższy niż do 30 września 2019 roku.

projekt zagospodarowania terenu wzdłuż stawu Łabęd
Projekt zagospodarowania terenu wzdłuż stawu Łabędziok · fot.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA