Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 marca 2019
  • wyświetleń: 7856

[FOTO] Zderzenie czterech pojazdów na krajowej jedynce w Piasku

W niedzielę, 10 marca około godziny 15:00 na DK-1 w Piasku doszło do zderzenia czterech pojazdów. Kraksa miała miejsce na pasie w stronę Pszczyny. Do szpitala przewieziono jedną osobę.

Kolizja na DK-1 w Piasku - 11.03.2019
Kolizja na DK-1 w Piasku - 11.03.2019 · fot.


Zawinił kierowca Forda, który najechał na tył Volkswagena i Audi. Uderzenie nie było bardzo mocne, a uszkodzenia pojazdów okazały się niewielkie, jednak wytrącony z toru jazdy Ford, najechał na tył Fiata Cinquecento. To uderzenie było już stosunkowo groźne.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Do szpitala przewieziono ciężarną kobietę, która podróżowała Fiatem. Policjanci z pszczyńskiej drogówki musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego. W tym czasie droga dość mocno się zakorkowała, mimo iż trzech z czterech uczestników zjechało na pobliski parking.

W szpitalu okazało się, że poszkodowana i jej dziecko nie odniosły żadnych groźnych obrażeń. Pacjentka po badaniach została zwolniona do domu. Sprawca finalnie został ukarany mandatem.

Kolizja na DK-1 w Piasku - 11.03.2019
Kolizja na DK-1 w Piasku - 11.03.2019 · fot.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA