Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 marca 2019
  • 15 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 15302

[ZDJĘCIA] Ekstremalna Droga Krzyżowa w Czarkowie

W tym roku po raz jedenasty w Polsce i po raz drugi w Czarkowie zorganizowana została Ekstremalna Droga Krzyżowa. Tegoroczne hasło EDK brzmiało: "Kościół XXI wieku".

Ekstremalna Droga Krzyżowa Czarków 2019 - 12.04.2019 r. · fot.


Ekstremalna Droga Krzyżowa w większości miejsc, w tym także w Czarkowie, rozpoczęła się o godzinie 20.00 w piątek, 12 kwietnia mszą św. Na chętnych do zmierzenia się z własnymi słabościami, bólem, zmęczeniem i otwartych na odkrycie swoich możliwości, swej siły i odwagi czekały - podobnie jak w roku ubiegłym - dwie trasy:
  • Trasa EDK św. Charbela o długości ok. 40 km
  • Trasa na wzór EDK św. Józefa Robotnika o długości ok. 24 km


- Ta odbywająca się nocą niecodzienna droga krzyżowa, w której wiara jest przyczyną i powodem, dla którego uczestnicy gotowi są do zmagania się ze swoimi słabościami, doprowadziła już niejednego do decyzji o przemienieniu swego życia. Świadectwa osób biorących udział w EDK wskazują, że wysiłek ten nigdy nie idzie na marne - zachęcali do udziału organizatorzy.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA