Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 marca 2019
  • 1 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 14331

Nauczyciele będą strajkować. Burmistrz powołał sztab kryzysowy

Zrobimy wszystko, żeby zapewnić opiekę i bezpieczeństwo uczniów pszczyńskich szkół na czas zapowiadanego strajku - powiedział podczas posiedzenia sztabu kryzysowego burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Loading...


W piątek, 29 marca burmistrz powołał zespół, którego zadaniem jest znalezienie optymalnych rozwiązań zapewnienia opieki uczniom szkół zarządzanych przez gminę. W skład zespołu weszli m.in. zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok, Sławomir Kowalski, naczelnik Wydziału Oświaty, Marian Grygier dyrektor Pszczyńskiego Zarządu Edukacji, Zdzisław Grygier, kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego, a także Artur Krzyżaniak, komendant Straży Miejskiej. Przypomnijmy, że 8 kwietnia może dojść do ogólnopolskiego strajku nauczycieli.

burmistrz powołał sztab kryzysowy
Burmistrz powołał sztab kryzysowy w związku z planowanym strajkiem nauczycieli · fot.


- Na dzień dzisiejszy nie wiemy ilu nauczycieli będzie brało udział w proteście. Naszym zadaniem jest kwestia zorganizowania opieki i z tego się wywiążemy. W przyszłym tygodniu spotkamy się po raz kolejny, aby przedyskutować wypracowane koncepcje - komentuje burmistrz Dariusz Skrobol.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA