Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2019
  • 3 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3415

Przesunięto termin rozstrzygnięcia konkursu na projekty OZE

Wszystkich mieszkańców, którzy oczekują na informację dotyczącą dofinansowania budowy instalacji odnawialnych źródeł energii w indywidualnych gospodarstwach domowych informujemy, że termin rozstrzygnięcia konkursu ponownie uległ zmianie.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego: z uwagi na oczekiwanie na odpowiedź Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów w zakresie możliwości zwiększenia alokacji w przedmiotowym naborze, termin rozstrzygnięcia konkursu ulega zmianie z marca 2019 r. na kwiecień 2019 r.

Przypominamy, iż gmina Pszczyna 25 maja 2018 roku złożyła wniosek o dofinansowanie zadania pod nazwą "Inteligentne zarządzanie energią poprzez budowę instalacji odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych mieszkańców Gminy Pszczyna". Planowana inwestycja obejmie ok. 700 gospodarstw domowych.

Jak informują urzędnicy, po rozstrzygnięciu konkursu zostanie ogłoszona lista rankingowa z zaznaczeniem podmiotów, którym zostanie udzielone dofinansowanie.

BM / pless.pl, źródło: Urząd Marszałkowski

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA