Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2019
  • 14 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2423

Przed nami VIII Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w ósmym marszu Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego, który w sobotę, 18 maja wystartuje z Ośrodka Sportów Wodnych w Łące.

Start i meta marszu znajdować się będzie w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące, a trasa będzie wiodła przez koronę zapory, Porębę, Brzeźce oraz Wisłę Wielką, ponownie do Ośrodka Sportów Wodnych i wyniesie około 11 km. Tradycyjnie, zanim grupa wyruszy w drogę, odbędzie się krótka rozgrzewka i pokaz najważniejszych technik chodu z kijami. Nordic walking jest bardzo dobrą formą aktywności dla osób w każdym wieku, bez względu na płeć, więc do udziału w marszu zapraszamy wszystkie osoby, zarówno te, które na co dzień maszerują z kijami w ręku, jak i te, które chciałyby aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas.

Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są do 30 kwietnia drogą elektroniczną (hala@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "8. Nordic Walking"). W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki (w przypadku dzieci prosimy o podanie wzrostu, a osoby dorosłe - S, M, L, XL, XXL).

Udział w marszu jest płatny: dorośli - 20 zł, dzieci i młodzież szkolna - 10 zł. Wpłat dokonywać można w biurze Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie w godzinach 7.00-15.00 lub przelewem na konto POSiR Pszczyna 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę, medal i posiłek. Dla uczestników, którzy zapiszą się po upływie terminu zgłoszeń, organizator nie przewiduje pamiątkowych koszulek.

Regulamin - 8. Nordic Walking
Zgoda rodziców - 8. Nordic Walking

NordicWalking2019

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.