Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 16402

[FOTO] Dachowanie na Bieruńskiej w Miedźnej. Dwie osoby ranne!

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały około godziny 19:10 w Miedźnej przy ulicy Bieruńskiej. To w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego, do którego doszło na prostym odcinku drogi. Dachował samochód osobowy marki Fiat Panda.

Wypadek w Miedźnej na Bieruńskiej - 6.04.2019 · fot.


Okoliczności zdarzenia nie są do końca jasne. Wstępnie wiadomo, że kierowca auta był trzeźwy. Pod wpływem alkoholu miał się znajdować pasażer. Teoretycznie nic w tym złego, jednak wszystko wskazuje na to, że to właśnie mężczyzna siedzący na fotelu pasażera mógł przyczynić się do zdarzenia. Miał on dla zabawy zaciągnąć hamulec postojowy (tzw. ręczny), co spowodowało poślizg i dachowanie w przydrożnym rowie.

Szczegóły wyjaśniają policjanci z pszczyńskiej drogówki. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby (kierowca i pomysłowy pasażer). Ruch odbywa się wahadłowo. Na czas trwania działań pomocy drogowej przejazd będzie niemożliwy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 21:00.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA