Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 555

Zebrano 725 kg żywności dla osób potrzebujących

Klienci sklepów Biedronka przekazali 725 kilogramów żywności dla osób potrzebujących.

Dziękujemy za każdą pomoc od Was, drodzy klienci przyjmijcie podziękowania za Waszą dobroć, dzięki której nasze kosze wypełniły się po brzegi. Wasza ofiarność utwierdza nas w przekonaniu, że warto organizować takie akcje.

Podczas zbiórki żywności w ramach kampanii "Tak Pomagam" udało nam się zebrać 725 kg. Zebraną żywność przeznaczymy na doraźną pomoc dla osób potrzebujących. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Kochani wolontariusze z Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (pod kierownictwem pana Kazika), Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Woli z ogromnym zapałem pomagali nam podczas tych dwóch intensywnych dni. Jesteśmy im za to ogromnie wdzięczni.

Bardzo serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i ogromne wsparcie całemu personelowi sklepu Biedronka, przy ul. Szymanowskiego w Pszczynie i przy ul. Pszczyńskiej w Woli oraz uczestnikom, pracownikom (wraz z dziećmi) Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

Kochani bez waszej pomocy, uśmiechu, zaangażowania nasza akcja byłaby uboższa.

Szczęść Boże
Społeczność Caritas Ośrodka
Matka Boża Różańcowa w Pszczynie


Podziękowania za zbiórkę żywności marzec 2019
fot.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA