Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2019
  • 13 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1873

Pierwszy w tym roku pchli targ w Pawłowicach

Za nami:

Po zimowej przerwie ponownie organizowany jest "Pchli Targ w Pawłowicach". Odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia.

Po wiosennych, domowych porządkach każdy znajdzie "coś", z czego nie korzysta, a może właśnie "to" przyda się komuś innemu. Nie wyrzucaj ich do kosza, tylko wystaw je na Pchlim Targu w Pawłowicach, a przy okazji zarób parę groszy. Właścicieli niepotrzebnych ubrań, książek, płyt, bibelotów, zabawek, domowych drobiazgów, przedmiotów kolekcjonerskich.

- Zapraszamy do wzięcia udziału w "Pchlim Targu w Pawłowicach", który 13 kwietnia odbędzie się na targowisku i przyległym placu w centrum Pawłowic, w godzinach od 8.00 do 12.00. Na pchlim targu w role sprzedawców może wcielić się również młodzież od 15 roku życia, pod warunkiem pisemnej zgody rodziców lub opiekunów - zachęcają organizatorzy, gwarantując stoliki i ławy.

W pierwszej kolejności będą zajmowane stanowiska wewnątrz budynku, w którym jest możliwość skorzystania z bieżącej wody i sanitariatów.

Kolejne Pchle Targi zaplanowane są na dni: 18 maja, 15 czerwca i 21 września. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 032/ 4756 340 lub 032/4756 356.

Dodatkowo, podczas Pchlego Targu powstanie stoisko promocyjne, przy którym pracownicy Urzędu Gminy Pawłowice będą udzielać informacji na temat możliwości wypożyczenia rowerów i korzystania z aplikacji GeoVelo.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA